Vyberte stránku

Priessnitz Sanatorium

Vyhlídková věžička na střeše sanatoria Priessnitz

Projekt virtuální prohlídka vyhlídky Sanatoria Priessnitz

Virtuální prohlídka vyhlídky Sanatoria Priessnitz v Jeseníkách. 360° prohlídka obsahuje 6 kroků, tzv. stepů, které jsou tvořeny 360° sférickými fotografiemi, navíc opatřenými logem Priessnitzových lázní.

Virtuální prohlídka, jinak označována také jako 3D prohlídka, je sestavena z 1 patrové procházky, kterou lze projít všemi světovými stranami věžičky a vychutnat si tak výhled na hřebeny celého Hrubého Jeseníku.

Virtuální prohlídku věžičky toho času zatím Lázně Priessnitz nemají umístěnou na své Facebook stránce, kde by si ji mohli návštěvníci na PC celou prohlédnout. Virtuální prohlídku na firemní Facebook stránku lze umístit díky bezplatné aplikaci třetí strany. Kromě virtuální prohlídky lze na firemní Facebook publikovat také samostatné 360° sférické fotografie.

Fotograf

Fotograf prohlídky: Milan Tuček, Google Trusted Photographer
Milan o sobě prozrazuje, že miluje fotografování, tvorbu virtuálních prohlídek a komplikovanost tvorby precizních 360° fotografií.
Rád fotí penzionyhotelyubytovánírestauracecukrárnylázněsalony krásyobchůdkyprodejnyslužby jako kadeřnictvímasážní salony, showroomyauto prodejny a servisy, poslední dobou také reality, takřka jakýkoliv provoz.
Největší radost mu udělá spokojený klient a precizně odvedená práce.

Auto Kout centrum

Technologie

Google Street View

Realizace

červenec 2017

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA V MAPÁCH GOOGLE

Copyright © 2000-2017 • MILAN TUČEK - 360° FOTOGRAFIE • WEB • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ