Vyberte stránku

Moto&Velo muzeum

Moto velo muzeum historických bicyklů a motorek pana Tomáše Moravce

Projekt muzea Moto&Velo v Přerově nad Labem

Virtuální prohlídka rodinného muzea Moto&Velo v Přerově nad Labem. Prohlídka obsahuje 19 kroků, tzv. stepů, které jsou tvořeny 360° sférickými fotografiemi, opatřenými maskovaným nadirem od Google.

Virtuální prohlídka, méně často označována jako 360° prohlídka, je sestavena z 1 patrové procházky, kterou lze projít z ulice až do interiéru muzea Moto&Velo.

Virtuální prohlídku muzea má majitel umístěnou také na svém webu a své Facebook stránce, kde si ji mohou návštěvníci na PC celou prohlédnout, aniž by opustili stránky samotného Facebooku. Virtuální prohlídku lze na Facebook umístit díky bezplatné aplikaci třetí strany. Kromě virtuální prohlídky lze na přání zhotovit také samostatné 360° fotografie.

 

Fotograf

Fotograf prohlídky: Milan Tuček, Google Trusted Photographer
Milan o sobě prozrazuje, že miluje fotografování, tvorbu virtuálních prohlídek a komplikovanost tvorby precizních 360° fotografií.
Rád fotí penzionyhotelyubytovánírestauracecukrárnylázněsalony krásyobchůdkyprodejnyslužby jako kadeřnictvímasážní salony, showroomyauto prodejny a servisy, poslední dobou také reality, takřka jakýkoliv provoz.
Největší radost mu udělá spokojený klient a precizně odvedená práce.

Auto Kout centrum

Technologie

Google Street View

Realizace

duben 2015

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA V MAPÁCH GOOGLE

Copyright © 2000-2017 • MILAN TUČEK - 360° FOTOGRAFIE • WEB • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ