Vyberte stránku

KrisKross Cafe

Stylová kavárna Kris Kross Cafe v Brandýse nad Labem

Projekt KrisKross Cafe v Brandýse nad Labem

Virtuální prohlídka stylové kavárny KrisKross Cafe v Brandýse nad Labem. Prohlídka obsahuje 10 kroků, tzv. stepů, které jsou tvořeny 360° sférickými fotografiemi, opatřenými maskovaným nadirem.

Virtuální prohlídka, méně často označována jako 3D prohlídka, je sestavena z 1 patrové procházky, kterou lze projít z vnitrobloku Masarykova náměstí až do interiéru KrisKross Cafe.

Virtuální prohlídku kadeřnictví má majitel umístěnou také na své Facebook stránce, kde si ji mohou návštěvníci na PC celou prohlédnout, aniž by opustili stránky samotného Facebooku. Virtuální prohlídku lze na Facebook umístit díky bezplatné aplikaci třetí strany. Kromě virtuální prohlídky lze na přání zhotovit také samostatné 360° fotografie.

 

Fotograf

Milan Tuček, Google Trusted Photographer
Fotograf virtuálních prohlídek Milan Tuček o sobě prozrazuje, že miluje fotografování, tvorbu 360° prohlídek a komplikovanost tvorby precizních 360° fotografií.
Rád fotí různé firmy a provozy jako jsou penzionyhotelyubytovánírestauracecukrárnylázněsalony krásyobchůdkyprodejnyslužby jako kadeřnictvímasážní salony, ale také různé showroomyauto prodejny, a poslední dobou též i reality.
Největší radost mu udělá spokojený klient a precizně odvedená práce.

Auto Kout centrum

Technologie

Google Street View

Realizace

prosinec 2015

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA V MAPÁCH GOOGLE

Copyright © 2000-2017 • MILAN TUČEK - 360° FOTOGRAFIE • WEB • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ