Vyberte stránku

EM Hair Salon

Moderní kadeřnický salón se špičkovými kadeřnickými službami

Projekt virtuální prohlídka EM-Hair salonu v Praze Na Bělidle

Virtuální prohlídka kadeřnického salonu EM-Hair v Praze na Smíchově, ul. Na Bělidle. Prohlídka obsahuje 9 kroků, tzv. stepů, které jsou tvořeny 360° sférickými fotografiemi, opatřenými maskovaným nadirem.

Virtuální prohlídka, méně často označována jako 360° prohlídka, je sestavena z 1 patrové procházky, kterou lze projít z ulice Na Bělidle až do interiéru kadeřnictví EM-Hair.

Virtuální prohlídku kadeřnictví má majitel umístěnou také na své Facebook stránce, kde si ji mohou návštěvníci na PC celou prohlédnout, aniž by opustili stránky samotného Facebooku. Virtuální prohlídku lze na Facebook umístit díky bezplatné aplikaci třetí strany. Kromě virtuální prohlídky lze na přání zhotovit také samostatné 360° fotografie.

Fotograf

Fotograf prohlídky: Milan Tuček, Google Trusted Photographer
Milan o sobě prozrazuje, že miluje fotografování, tvorbu virtuálních prohlídek a komplikovanost tvorby precizních 360° fotografií.
Rád fotí penzionyhotelyubytovánírestauracecukrárnylázněsalony krásyobchůdkyprodejnyslužby jako kadeřnictvímasážní salony, showroomyauto prodejny a servisy, poslední dobou také reality, takřka jakýkoliv provoz.
Největší radost mu udělá spokojený klient a precizně odvedená práce.

Auto Kout centrum

Technologie

Google Street View

Realizace

únor 2017

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA V MAPÁCH GOOGLE

Copyright © 2000-2017 • MILAN TUČEK - 360° FOTOGRAFIE • WEB • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ