Vyberte stránku

Balneopark Vincenze Priessnitze

Spojení odkazu moderní vodoléčby a odpočinku v horském prostředí

Projekt virtuální prohlídka Balneoparku Vincenze Priessnitze

Virtuální prohlídka Balneoparku Vincenze Priessnitze v Jeseníkách. Prohlídka obsahuje více než dvě desítky kroků, tzv. stepů, které jsou tvořeny 360° sférickými fotografiemi, navíc opatřenými logem Priessnitzových lázní.

Virtuální prohlídka, jinak označována také jako 3D prohlídka, je sestavena z 1 patrové procházky, kterou lze projít přes všechna zajímavá místa celého Balneoparku vyjma jeho spodní části s hřišti.

Virtuální prohlídku Balneoparku toho času zatím Lázně Priessnitz nemají umístěnou na své Facebook stránce, kde by si ji mohli návštěvníci na PC celou prohlédnout. Virtuální prohlídku na firemní Facebook stránku lze umístit díky bezplatné aplikaci třetí strany. Kromě virtuální prohlídky lze na firemní Facebook publikovat také samostatné 360° sférické fotografie.

Fotograf

Fotograf prohlídky: Milan Tuček, Google Trusted Photographer
Milan o sobě prozrazuje, že miluje fotografování, tvorbu virtuálních prohlídek a komplikovanost tvorby precizních 360° fotografií.
Rád fotí penzionyhotelyubytovánírestauracecukrárnylázněsalony krásyobchůdkyprodejnyslužby jako kadeřnictvímasážní salony, showroomyauto prodejny a servisy, poslední dobou také reality, takřka jakýkoliv provoz.
Největší radost mu udělá spokojený klient a precizně odvedená práce.

Auto Kout centrum

Technologie

Google Street View

Realizace

srpen 2017

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA V MAPÁCH GOOGLE

Copyright © 2000-2017 • MILAN TUČEK - 360° FOTOGRAFIE • WEB • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ