Vyberte stránku

Auto Kout centrum

Autorizovaný dealer Renault, Dacia a Hyundai

Projekt

360° virtuální prohlídka auto prodejny Auto Kout centrum v Brandýse nad Labem. Showroom má 2 nadzemní podlaží, kde se v přízemí nachází vlastní showroom vozidel spolu s obchodním oddělením a příjmem na servis. V druhém nadzemním podlaží jsou pak prostory zejména pro zázemí společnosti s viditelnou a prostornou zasedací místností a v neposlední řadě také kavárnou s vystaveným historickým vozidlem Renault 4 CV.
3D prohlídka auto prodejny má 2 patra a lze jimi projít přes všechny veřejně přístupné prostory včetně zasedací místnosti a interiérem onoho veterána.
Virtuální prohlídka prodejny vozidel Renault pokračuje v exteriéru po východu z budovy dále jen jedním krokem, odkud se lze dobře orientovat.

Virtuální prohlídku Auto Kout centrum má majitel umístěnou také na své Facebook stránce, kde si ji mohou návštěvníci na PC celou prohlédnout, aniž by opustili stránky samotného Facebooku. Virtuální prohlídku na Facebook lze umístit díky bezplatné aplikaci třetí strany. Kromě virtuální prohlídky lze na přání zhotovit také samostatné 360° fotografie na Facebook.

Fotograf

Milan Tuček, Google Trusted Photographer
Milan o sobě říká, že miluje fotografování, tvorbu virtuálních prohlídek a komplikovanost 360° sférických fotografií.
Fotí rád penzionyhotelyubytovánírestauracecukrárnylázněsalony krásyobchůdkyprodejnyslužby jako kadeřnictvímasážní salony, ale také různé showroomyauto prodejny a servisy, poslední dobou dokonce reality a vlastně jakýkoliv provoz.
Největší radost mu udělá spokojený klient a precizně odvedená práce.

Technologie

Google Street View

Realizace

prosinec 2016

GOOGLE VYHLEDÁVÁNÍ

Auto Kout centrum

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Copyright © 2000-2017 • MILAN TUČEK - 360° FOTOGRAFIE • WEB • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ